Великие Копани – Великі Копані » За електроенергію

АТ «Херсонобленерго» нагадує споживачам електричної енергії про необхідність вчасного повідомлення до Товариства показників електролічильника.

Звертаємо Вашу увагу! На виконання Закону України «Про ринок електричної енергії» відбулися зміни у термінах подачі показників електролічильників. Згідно п. 6 розділу XIII Кодексу комерційного обліку, обсяги спожитої електричної енергії визначаються за розрахунковий період, який становить один місяць. Якщо побутовий споживач самостійно подає дані про обсяги споживання електричної енергії за розрахунковий період, такі дані надаються споживачем не пізніше 4 числа місяця, наступного за розрахунковим, шляхом повідомлення по телефону чи іншими електронними засобами або через свій кабінет на сайті, або через особисте звернення.
Показники передані споживачем у інші дні місяця приймаються (датою їх отримання) та вважаються вихідними даними для визначення показників на перше число наступного календарного місяця шляхом донарахування по середньодобовому споживанню помноженому на кількість днів (діб) між датою їх внесення та першим числом наступного календарного місяця.

Таким чином, аби уникнути розбіжностей у нарахуваннях за використану електроенергію та одержати рахунок за фактично спожитий обсяг, мешканцям м. Херсона та Херсонської області необхідно зчитувати показники лічильника на перше число календарного місяця, та відтепер передавати показники з 1 по 4 число календарного місяця наступного за розрахунковим.

Після 6 числа кожного місяця на сайті енергопостачальної компанії, зокрема ТОВ «Херсонська обласна енергопостачальна компанія», в «Особовому кабінеті» споживачі можуть роздрукувати рахунок та оплатити будь-яким зручним способом.

сайт Великие Копани

Комментарии закрыты.Великі Копані
Великие Копани